نتایج جستجو برای عبارت :

همانــا همانــا تــو روح دعـایی .

سلام! ای سلام خـدا بـر سـلامت
درود! ای کـلام الهــی، کــلامت!
تو هم سجده؛ هم سیدالساجدینی
که قلب حسین است بیت‌الحرامت
مسلمـان نباشم نبـاشم نبـاشم
ندانـم اگـر بـر خـلایق امـامت
سلام خدا بـر سجـود و رکوعت
درود خـدا بـر قعــود و قیـامت
حجر بر در خانه‌ات قطعه سنگی
مقـام آورد سـر بـه پای مقامت
تو حَجّی صلاتی زکاتی جهادی
تو ممدوح بـا نامِ زین العبادی
تو در تیرگــی‌ها سـراج المنیری
تو همچون پیمبر، بشر را بشیری
سمـاوات و عرشند در اختیـارت
تـو آز
پــــــــــــــــــــــــــــــــدر
دیگه رفتــی ز غمــم خبــــر نــداری
عاشــــق نگاهـــتو تنــــها میـذاری
بی تو خنده هام شــده گـریـه و زاری
دل و هم سـوزونـــدی و هـــم بیقراری
بحــر دیـدهء تـو قبله گــاه مـن بود
کـــوه قامــت تــو تکیه گاه مـن بود
رفتــی و بــاران غــم نگاهم آلـــود
خـونه آکنـــده ز نالـــه آه مـن بود
پـدر اسـم و رسـم تو در قلـب خســـته
همـه انســانیــت تـو نقـــش بســـته
بی تــو قلـب من از این دنیا شکســته
در بهـ
خـوی جمیل از جمـــال روی تــو پیدا
هـــر که دَمی با تو بود یا قدمی رفت
از تــو نباشد به هیــــــچ روی شکیبا
#سعدی
❣شکیبا
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
و پناه میبریم به اهنگ های ارامش بخش با صدای مازیار فلاحی.خوب شد مازیار فلاحی وجود داره ها که اینجوری اروم بخونه واسه همچین اوضاعی که گیر کردیم...
و این اهنگ پاییز سال بعد  رستاک.

دنـیــای مـــا انـدازه هـم نـیــست...مـن عــاشـق بــــارون و گـیـتــارم...مــن روز هـا تـا ظـهر مـی خـوابـم...مـن هـر شـبـو تــا صـبـح بـیــدارم...دنـیــای مـــا انـدازه هـم نـیــست...مـن خـیـلی وقـتـا سـاکتم سردم...وقتی که می رم تو خودم شاید....پــایــیــز ســــال
لبخند ڪه میزنی دلم می لرزد
ویرانی دل به خنده ات می ارزد

تو همون انگیزه ❣ برای نفس کشیدنمی ...

دیوانه نمی گوید دوستت دارم..دیوانه می رود تمام دوست داشتن رابه هر جان کندنی ...جمع می کند از هر دریمی زند زیر بغلمی ریزد پای کسی که...قرار نیست بفهمد دوستش دارد !

❤️❤️❤️
گیرم کهدوست داشتندیوانگی باشدمن میبالم به این حس دیوانگی
❤️❤️
‏واقعا من تو عشق حدوسط ندارم ❣‏یا میمیرم براش❣‏یا میمیرم براش❣
❤️
آغوش تو ...آرام کند موج دلم را...
❤️❤️
 نفـس میکشم درهوای مهربانی های نابت

نامهای قشـنگ تــو رامیگذارم روی زخمهای دلم
پروردگارا
اگر باعث آزردگی کسی شدم 
به من قدرت عذر خواهی بده
و اگر دیگران مرا آزردند 
به من قدرت بخشش بده... پایان آدمیزاد بی خداییست!
نه از دست دادن معشوق،
نه رفتن یار،
نه تنهایی...
هیچکدام پایان آدمی نیست!
تنها بی خدایی
آدم را تمام میکند... الهی ؛
بـوی ِناب "بهشـت" میدهد همـۀ "نامهای"قشـنگ ِ"تــو"
میگذارمشان روی ِزخمهای "دلم"
گفـته بـودی "اَلجَّبار"
یعنی کسی کـه "ج

ﺩﺧــﺘــﺮﻡ ﺍﻣــﺮﻭﺯ ﺑــﺮﺍ ﺗــﻮ ﻣـــ ﻧــﻮــﺴـﻢ .
ﺳـﺎﻟـﻬــﺎ بعد که ﺑـﺰﺭ ﺷـﺪ….ﻗـﺪ ﺸـﺪ….ﺧـﺎﻧــﻮﻡ ﺷـﺪ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣـــ ﺧـــﻮﺍﻫــــﺪ….
ﺗــﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ـﺴــﺮﻫــﺎ ﻣﺤﻠﻪ ﻭ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻭ
ﺩﺍﻧﺸﺎﻩ ﺩﻭﺭ ﻨﻢ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣـــ ﺧــﻮﺍﻫــﺪ ﻧــــﺬﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺧــﺎﻧﻪ ﺑــﺮﻭﻥ
ﺑـــــﺮﻭ….
ﺩﻟــــﻢ ﻣــ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻧـ ﺁﻓـﺘــﺎﺏ ﺭﺍ ﻓـﻘﻂ ﺩﺭ ﺣـﺎﻁ
ﺧـﺎﻧﻪ ﺑﺒـﻨ….
ﺩﺧــﺘــﺮﻡ ﻣـــ ﺩﺍﻧﻢ ﺍﺯ ﻣـﻦ ﻣـﺘـﻨــﻔــﺮ ﻣـ

تو را دوست دارمو این دوست داشتن حقیقتی است ڪه مرا به زندگی دلبسته می‌ڪند...

شده آنقَدَر محوِ چشمهایش باشىکه صدایش را نشنوى...؟
 ❤️❤️❤️

ـن مـیـتونـم... دنیارو... یه دســتــی فتح کنم!! به شرطـی که... اون یکی دسـتـمو تــو گرفته باشی

❤️❤️❤️

احســــــاست عاشـــقانه هایت لحظه های بودنــــت همــه را دیــوانه وار دوستـــ دارم امّــا هیچـکدام به دوست داشــتن خودتـــ نمیرســـد . .
❤️❤️❤️
اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه ز
در زیباترین عاشقانه های جهانهمیشه "قلب"یک زن در میان است!زن اگر نباشد  پرنده ی شعر در شاخه های دفتر هیچ شاعری پر نمی زند...❣

عاشقانه هایم را بخوان و بدان؛دوست داشـتن،نه عقل میشناسد،و نه منطق ..فقطیکـ "مـن" میخواهد،و یکـ "تــو" ...

❤️❤️❤️

همه چیز ؛از یک دوست داشتن ِساده شروع شد!تو گفتی:”دوستت دارم”و من تا عشقتا بی نهایتتا خدا پرواز کردم....❤️
❤️

و گاهی قشنگ ترین ترانه ی جهان،همان ترانه ای ستکه تو با مداد رنگی چشم های قش

ای قـوم بــه حج رفتـه کجایید کجاییدمعشــوق همیــن جـاست بیایید بیاییدمعشــوق تــو همسـایه و دیــوار به دیواردر بادیه ســـرگشته شمـــا در چــه هواییدگــر صـــورت بی‌صـــورت معشـــوق ببینیــدهــم خـــواجه و هــم خانه و هم کعبه شماییدده بـــــار از آن راه بـــدان خـــانه بـــرفتیــــدیــک بـــار از ایـــن خانــه بــر این بام برآییدآن خانــــه لطیفست نشان‌هـــاش بگفتیــداز خــواجــــه آن خــــانـــــه نشانـــی بنماییـــدیک دستـ
کیست آشفته آن زلف چلیپا نشود                     دیده اى نیست که بیند تــــو و شیـــدا نشود
ناز کن، ناز که دلها همه در بند تواند                   غمزه کن، غمزه کـــه دلبـــر چو تو پیدا نشود
رُخ نمــا تا همه خوبان خجل از خویش شوند         گر کشى پرده ز رُخ، کیست که رسوا نشـود
آتش عشق بیفـــزا، غمِ دل افــــــــــزون کن         این دل غمزده نتــــوان که غم افـــزا نشـــود
چاره‏اى نیست، بجـز سوختن از آتش عشق          آتشـــى ده کــــه بیفتـــــد به د
شب همسر برامون شعر خوند . اول شعر
اگه یروز بری سفر
بری ز پیشم بی خبر
دوباره  باز تنها می شم
اسیر رویاها می شم....
(به مناسبت سفر فردای همتا) 
این شعر رو خیلی دوست دارم . همیشه از اول ازدواج اینو برای همسر می خوندم . حسم بهش بود .
و شعر 
عاشقم من عاشقی بی قرارم
کس ندارد خبر از دل زارم
آرزویی جز تو در دل ندارم...
و شعر نیاز
من نیازم تو رو هر روز دیدنه
از لبت دوست دارم شنیدنه...
همسر هم برام این شعر ها رو می خوند:
ماه در میاد  که چی بشه
می خواد عزیز کی بشه
ماه
بـــــاز کـــن پنــــــجره را ! بــــاز منم
جـــلوه کــن! پـــرده بـــرانـــداز ، منم

تشنه تر از نگه کوچه و پائیز غـــزل
به تماشای تو از پنـــجره‌ای بــاز منم

با تــو زیباست پریدن به تماشاگه راز
تــو پــــری ! بــــالی وُ پــــرواز منــم

نغمه و شور دل انگیز در آواز تــوئی
سوزِ پیچیــــــــــده در ایـــن ساز منــم

تو به آخر برسیدی وگذشتی و گذشت
مانده در نقطه‌ای از لحظهِ‌ی آغاز منم
مسعود رضایی بیاره
ایا ا ا

چقــدر باید بگذردتا مـن در مـرور خـاطراتموقتی از کنار تــو رد میشوم،تنـــم نلــرزد…بغضــم نگیــرد…

تکثـــیر مــے ‌شـــونــد و نــمے ‌مــیرند …سلـــولـــ ‌های خـــاطـــره‌ ات در مـــن …

بعضی وقت ها شریک تمام خاطراتتفقط یک شماره ی خاموش است . . .

چه تلخ است علاقه ای که عادت شود . . .عادتی که باور شود . . .باوری که خاطره شود . . .و خاطره ای که درد شود . . .

بعضی دوستیا شوخی شوخی میان و جاگیر میشن توی دلت !تبدیل به یه عشق عمیق می
پـــروانــۀ قلـــبـــم طـــیـران ســـوی تـو دارد
                                       جان حال و هوای گل خوشبوی تو دارد
هر شام و سحر دیده به راهت بود ای دوست
                                       هم دیده و هم دل هوس روی تــو دارد

غـــم هجـــران رویت کرده پیرم             از آن ترسم که با این غم بمیرم
عــزیــز فاطمه رخسار عیان کن             که از گلـــزار رویـــت گل بچینم

عـمـری طلــب امیــد کــردم               مــویــم

✨﷽✨
مـا گـمشـده ایـم...
عارف مرحوم میرزا #محمد_اسماعیل_دولابی در بیانی، معنای غیبت حضرت ولی عصر(عج) را اینگونه تشریح می‌کنند:
سوال شد امام زمان (عج) غایب است یعنی چه؟ گفتم غایب؟کدام غایب؟ بچه دستش را از دست پدر رها ڪرده و گم شده می گوید: پدرم گم شده است، ما مثل بچه‌ای هستیم ڪه پدرش دست او را گرفته است تا به جایی ببرد و در طول مسیر از بازاری عبور می‌ڪنند.بچه جلب ویترین مغازه‌ها می‌شود و دست پدر را رها می‌ڪند و در بازار گم می‌شود و وقتی متوج
ابا صالح دلــــم سامان نـــدارد
مگر هجر تــو را پایـــان نـــداردابا صالـــح بیـــا دردم دوا کــن
مرا از دیدنـــت حاجــت روا کنابا صالح مـــرا با روسیــــاهی
به خود راهم بده با یک نگاهیابا صالح فقیــــرم من فقیـــرم
بده دستی که دامانت بگیـــرمابا صالح تو خوبی مـن بدم بــد
 مرا از درگهــــت ردم مکــن رداباصالح چه خوش زیبنده باشد
کـه تو لعل لبت پر خنـده باشدابا صالح عزیـــــز آل یاسیـــــن
 بیا درجمع ما یک لحظه بنشین
شعر در مورد خواب
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد خواب برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
دستم را
به زیبایی تو نزدیک می کنم
و خواب از سرم می پرد
حتما که نباید
فنجان را سر کشید
گاهی قهوه از چشم ها
در جان می چکد.
شعر در مورد خواب
به من فکر کن
قبل از خواب
در لحظه های مکاشفه
در آخرین ثانیه هشیاری
بگذار پروانه ای که روی شانه ات نشسته
عطر گیسوان مرا نفس بکشد
در آن سوی مرزهایی که
جمله ای که آقایون از شنیدنش وحشت دارند
بــطور حتم موارد بسیار زیادی وجود دارند که یک مرد هیچوقـت نـمی خـواهـد از زبان همسرش بشنود. "بریم خرید" یـکی از آنهاست. با شنیدن چنین عباراتی متوجه خواهید شـد کـه کل بعدازظهرتان در کنار اتاق پرو خانم تلف خواهد شـد. "تــو مـثـل پـدرت هسـتـی" یـکی دیـگر از این عبارات نـا گـوار اسـت و بـدتـر از آن شنـیـدن " تـو مـثـل پـدرم رفتار مـی کـنـی" اسـت که می تواند به طور جدی مردها را آزار دهـد. در ایـن قـسـمـت چـنـد
پروردگارا
اگر باعث آزردگی کسی شدم 
به من قدرت عذر خواهی بده
و...
اگر دیگران مرا آزردند 
به من قدرت بخشش بده .
پایان آدمیزاد بی خداییست!
نه از دست دادن معشوق ,
نه رفتن یار ,
نه تنهایی...
هیچکدام پایان آدمی نیست!
تنها بی خدایی
آدم را تمام میکند...
"الهی"
بـوی ِناب"بهشـت"میدهد همـۀ "نامهای"قشـنگ ِ"تــو"
میگذارمشان روی ِزخمهای "دلم"
گفـته بـودی "اَلجَّبار"
یعنی کسی کـه"جُـبران مــیکند"همـۀشکستگـیهایِ "دلت" را
گفـــــته بودی "اَلمُصَـوِّر"
یعنی کسی کــه

ﻋﻦ ﺑﻪ ﻫﺎ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﺮﺩﻩﻡﺮﻪ ﻣ ﻨﻢ ﻫﻤﺶ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩﻡﺁﺑﺮﻭ ﻫﺮ ﻣَﺮﺩﻩ ﺑُﺮﺩﻩﻡ

ﻮﺩ ﺩﺭﻭﻧﻤﻮ ﺳﺎﺖ ﻦ
ﺩﺭﺩ ﻧﺴﺨﻪ ﻣﻨﻮ ﺪﻩﺗﻮ ﺭﻭ ﻣﺜﻞ ﺳَﻢ ﺑﻪ ﺧﻮﺭﺩﻡ ﻣﺪﻩﺩﻪ ‏« ﻧﻘﻄﻪ ‏» ﺿﻌﻔﻤﻮ ﻓﻬﻤﺪﻩ‏

« ﺧﺎﻝ ِ ﺗﻮ ‏» ﺳﺎﻫﺎﻟﻪ ﻣﻨﻪ
ﺸﺖ ﺷﺎﺩﺎﻡ ﻪ ﺍﻣﺎ ... ﻣﻮﻧﺪﻩﺯﺧﻢ ﻣﻦ ﻪ ﺑ ﻣﺪﺍﻭﺍ ﻣﻮﻧﺪﻩ،ﺗﻮ ﺭﻭ ﺩﺪﻩ ﺩﻫﻨﺶ ﻭﺍﻣﻮﻧﺪﻩ

ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﻧﻤﺖ ﺷﺮﻨﻦ
ﺗــﻮ ﺩﻟﻢ ﻪ ﻏﻢ ِ ﺣﺎﺻﻠﺨﺰﻩﺷﻬﺮ ِ ﺑﻌﺪ ِ ﺣﻤﻠﻪ ﻨﺰﻩﺩﺱ ﺑﻪ ﻫﺮﺟﺎﺵ ﺑﺰﻧ ﻣ
پا بـــه پای کــــودکی هــایــــم بیـــاکــفــــش هایت را به پا کن تا به تاقــاه قـــاه خــنـــده ات را ســـاز کنباز هـــم با خــنده ات اعــــجاز کنپا بکـــوب و لج کن و راضــی نشوبا کســــی جـــز عشق همبازی نشوبچه های کوچــــــه را هـــم کن خبرعـــاقــلی را یــک شب از یادت ببرخـــــالــه بازی کــن به رسم کودکیبا هــــمان چـــــادر نــــماز پــولکیطـــعـــم چای و قــــــوری گلدارمانلـــــحــــظه های ناب بی تکرارمانمــــادری از جـــ
امروز روز میلاد توسـتــ
و ما تمام دلتنگےهایمان را
بہ جای تــو در آغوش مےڪشیم
چقدر جایت میان ما خالیست..
شهید محمدحسین سراجے تاریخ ولادت:۱۳۵۹/۱۰/۶
تولدت مبارڪ قهرمان

سالروز ولادت شهید رضا حاجی زاده

میلاد شهید محمدرضا فخیمی
 @jamondegan
غزل شمارهٔ ۸۹۸                    اروض الـــخـــلـــدام مـــغـــنـــی الـــغـــوانـــی          اضـــــؤ الـــــخـــــد ام بـــــرق یـــــمـــــانـــــی          رخـــــســـــت از آفـــــتـــــاب عــــالــــم افــــروز          درفــــــشــــــان در نــــــقــــــاب آســــــمــــــانـــــی          خــدود الــغـیـد تـحـت الـصـدغ ضـاهـت          حـــــدایـــــق طـــــرزت بــــالــــضــــیــــمــــران          چــ
غزل شمارهٔ ۷۱۲                    درد دل خـــویـــش بــا کــه گــویــم          داد دل خــــویــــش از کــــه جــــویــــم          چون چهره بخون دیده شستم          دســت از دل خـسـتـه چـون نـشـویـم          کـــر گـــشـــت فـــلـــک ز هـــای هـــایـــم          پـــرگـــشــت جــهــان ز هــای و هــویــم          دادم بـــــــــــــــــهــــــــــــــــوای روی او دل          تــــا دیــــده چــــه آورد بــــرویـــم       
غزل شمارهٔ ۶۰۰                    ای غـــم عـــشـــق تـــو آتـــش زده در خــرمــن دل          وآتــش هــجــر جـگـر سـوز تـو دود افـکـن دل          چـشـمـهٔ نوش گهر پوش لبت چشمهٔ جان          حــلــقــهٔ زلــف شــکــن بــر شــکــنــت مـعـدن دل          گــر کــنــی قـصـد دلـم دسـت مـن و دامـن تـو          ور کــنــد تــرک تــو دل دســت مــن و دامـن دل          جــانــم از دســت دل ار غــرقــهٔ خــون جــگـرسـت          خـــون جــ
غزل شمارهٔ ۹۰۶                    مـــهـــر ســـلـــمـــی ورزی و دعـــوی ســلــمــانــی کــنــی          کـــیــن مــردم دیــن‌شــنــاســی و مــســلــمــانــی کــنــی          بـــــا پــــریــــرویــــان بــــخــــلــــوت روی در روی آوری          خــویــش را دیــوانــه ســازی و پــری خــوانـی کـنـی          همچو اختر مهره بازی ورد تست اما چو قطب          بـر سـر سـجـاده هر شب سبحه گردانی کنی          حـــکــمــت یــونــ
غزل شمارهٔ ۸۴۶                    هــیــچ شــکـر چـو آن دهـان دیـدی          هــیــچ تــنــگ شـکـر چـنـان دیـدی          آن زمـــانـــت کـــه در کـــنـــار آمـــد          جــز کــمــر هـیـچ در مـیـان دیـدی          در چمن همچو شمع مجلس ما          طـــوطـــئـــی آتـــشـــیــن زبــان دیــدی          راســـــتــــی را شــــمــــائــــل قــــد او          هـیـچ در سـرو بـوسـتـان دیـدی          دل ربـــــاتـــــر ز زلــــف و

به سـر آمد شب ظلمـانیِ ابناء بشر
از افـق قـافلـۀ مهــدیِ قـــرآن آمـد
به تماشای رخش چشم بشر تاب نداشت
پرده افـکند به رخساره و پنهـان آمد    

-میلاد ذخیرۀ امامت و بزرگ پرچمدار رهایی انسان حضرت بقیةالله الاعظم ارواحنا فداه مبارک باد.

از عالمی گسست دلم بسته ی تو شد
محبــوب من، تــو بـا همۀ عــالــم بـرابـری.

قَالَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ عَلَیهِمَا السَّلام
طُوبَى لِشِیعَتِنَا الْمُتَمَسِّکِینَ بِحُبِّنَا فِی غَیْبَةِ قَائِمِنَا الثّ
آه از آن بـاغ پُر از لالـه، چــه زیباست بهشت!
چــه کــنم وصف تماشا کـــه دلاراست بهشت

گفته بودی که بهشت این همه گویند، کجاست؟
چشم  بُگــــذار در  آیینــــه، هــویداست بهشت

نــفسی  بُـــــگــذر و بُــــگــــــــذار نسیمِ نفست
بدمــــد تــا سر این کــوچه کــه پیداست بهشت

بــه نـــــگاه گـُل اشکت و بـــه  آلالــــه، دنـــــا
به تماشای تـو سوگند، همین جــــاست بهشت

نوبهـــاری کـــه به تن لالــه و گل می پــوشی
محــو بــالای تــو و غ
غزل شمارهٔ ۷۰۱                    از عــمـر چـو ایـن یـک دو نـفـس بـیـش نـداریـم          بـنـشـیـن نـفـسـی تـا نـفـسـی بـا تو برآریم          چـــون دل بــســر زلــف ســیــاه تــو ســپــردیــم          بــاز آی کــه تـا پـیـش رخـت جـان بـسـپـاریـم          جـــز غـــم بـــجـــهـــان هـــیـــچ نـــداریـــم ولـــیــکــن          گــــر هــــیــــچ نــــداریــــم غــــم هــــیـــچ نـــداریـــم          ز آنــــروی کــــه از
ابا صالح دلــــم سامان نـــدارد.... مگر هجر تــو را پایـــان نـــدارد
ابا صالـــح بیـــا دردم دوا کــن..... مرا از دیدنـــت حاجــت روا کن
ابا صالح مـــرا با روسیــــاهی .... به خود راهم بده با یک نگاهی
ابا صالح فقیــــرم من فقیـــرم ..... بده دستی که دامانت بگیـــرم
ابا صالح تو خوبی مـن بدم بــد ..... مرا از درگهــــت ردم مکــن رد
اباصالح چه خوش زیبنده باشد ..... کـه تو لعل لبت پر خنـده باشد
ابا صالح عزیـــــز آل یاسیـــــن ..... بیا درجمع ما یک لحظه بنشی
غزل شمارهٔ ۸۱۵                    زهــــی جــــمــــال تــــو خـــورشـــیـــد مـــشـــرق دیـــده          بـــــتـــــنـــــگـــــی دهــــنــــت هــــیــــچ دیــــدهٔ نــــادیــــده          ســــواد خــــط تــــو دیـــبـــاچـــه صـــحـــیـــفـــهٔ دل          هــــــلــــــال ابــــــروی تـــــو طـــــاق مـــــنـــــظـــــر دیـــــده          مــــه جــــبــــیــــن تــــو بــــرآفــــتــــاب طــــعــــنـــه زده
غزل شمارهٔ ۵۸۲                    نــکــهــت روضــهٔ خــلــدســت کــه مــی‌بــیـزد مـشـک          یـــا از آن حـــلـــقــه زلــفــســت کــه مــی‌ریــزد مــشــک          خـــیـــزد از چـــیـــن ســـر زلـــف تــو مــشــک خــتــنــی          وین  سخن نیست خطا زانکه ز چین خیزد مشک          خــــون شــــود نــــافــــهٔ آهــــوی تـــتـــاری ز حـــســـد          کــان مــه از گــوشــهٔ خــورشــیــد درآویـزد مـشـک          آن چ
بازم میسوزم ، بازخم تو ،میسازم
بﺎ ﻫﺮ ﻏﺰﻝ ﺸﻤﺖ ، ﻣﻦ ﻗﺎﻓﻪ ﻣ ﺑﺎﺯﻡ
ﺶ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻓﻘﻂ ﺷﻌﺮﻡ ، ﻣﻌﺮﺍﺝ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﺑﻮﺩ
ﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻻ ﺗﺮ ، ﺍﻨ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻣ ﻧﺎﺯﻡ
ﺍﻦ ﺳﻔﺮﻩ ﺧﺎﻟ ﺭﺍ ﺗﻮ ﻧﺎﻥ ﻏﺰﻝ ﺩﺍﺩ
ﺍ ﺮ ﺑﺮﺖ ﻨﺪﻡ ، ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺁﻏﺎﺯﻡ
ﻣﻦ ﺍﻫﻞ ﺯﻣﻦ ﺑﻮﺩﻡ ، ﻓﻮﺍﺭﻩ ﻧﺸﻦ ﺑﻮﺩﻡ
ﺑﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﺪﺍ ﺷﺪ ، ﺑﺎﻝ ﻫﻤﻪ ﺮﻭﺍﺯﻡ
ﺍﺯ ﺷﺒﻨﻢ ﻫﺮ ﻻﻟﻪ ، ﺍﺳﺐ ﻭ ﻮﺯﻩ ﺮ ﺮﺩﻡ
ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺪﻥ ، ﺗﺎ ﺍﻭﺝ ﺗﻮ ﻣ ﺗﺎﺯﻡ
ﻫﻬﺎ ﻣﺮﺍ ﺑﺸﻨﻮ ،
شعر در مورد باد
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد باد برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
معمای پیچیده ای ست
موهای تاب خورده ات
در میان باد
شعر در مورد باد
به موهایت سنجاق بزن
باد
تحمل این همه پریشانی را ندارد
من به باد سوء ظن دارم
به تو که می رسد
نسیم می شود…
شعر در مورد باد میوزد
من و باد ِ صبا مسکین دو سرگردان ِ بی حاصل
من از افسون ِ چشمت مست و او از بوی گیسویت
شعر در مور
غزل شمارهٔ ۴۲                    کــار تــو داری صــنــمـا قـدر تـو بـاری صـنـمـا          مــا هــمــه پــابـسـتـه تـو شـیـر شـکـاری صـنـمـا          دلـــبـــر بـــی‌کـــیـــنـــه مـــا شـــمـــع دل ســیــنــه مــا          در دو جــهـان در دو سـرا کـار تـو داری صـنـمـا          ذره به ذره بر تو سجده کنان بر در تو          چـــاکـــر و یــاری گــر تــو آه چــه یــاری صــنــمــا          هــر نـفـسـی تـشـنـه تـرم بـسـتـه جـو
متن گریه آور برای قلب شکسته؛ارزش دل قد یه مورچه است !هر دو تا خواسته یا نا خواستهزیر پا له میشوند !
::::
حق الناس همیشه پول نیستگاهى دل است،دلى که باید میدادى و ندادى::::نبود … پیدا شد … آشنا شد … دوست شد … مهر شد … گرم شدعشق شد … یار شد … تار شد … بد شد … رد شد … سرد شدغم شد … بغض شد … اشک شد … آه شد … دور شد … گم شدتمام شد::::دلواپسی من از نیامدنت نیست!می ترسمدر پس این دل دل زدن هابیایی و دلخواه تونباشم …::::وقتی از همه دنیا ناراحتم ، فقط با فکر کر
رمانکده فا سی کلیک نمایید  
.    دلنویس   دلنویس. خیس.      سنندج.   مسافرخانه انقلاب.  اواسط دیماه 1398.   
      هر  هشت  ساعت. درون سرم  یک درخت. قطع میشود و  یک  لانه ی 
گنجشک  با. پنج. بچه  گنجشک.  زیر. اوار. تنه ی. درخت.  محو میشوند 

.   
  انسان های هم فرکانس همدیگر را پیدا می کنند..
حتی از فاصله های دور…
از انتهای افق‌های دور و نزدیک.. انگار. جایی نوشته بود که اینها باید  در یک مدار باشند.. یک روزی .. یک جایی است  که باید با هم ، برخورد کنند… آ
ای سر زمین با صفا اسفاد                 ای مهد ایمان و وفا اسفاد
 ای ملک آبـاء و نیـاکانم                       ای خاک پاکت توتیا اسفاد

کـوه بلنـدت افتخـار آمیز                       یـادآور تـاریخ پربـارت
 بر بام آن شاسکوه و میلاکوه                در دل نهفته گنج اسرارت

آویخته برشانه از هر سوی                  چون جعد مویش شاخه انجیر
آن پیچ و تاب دره شه رود                    انداخته بر گردنش زنجـیر

ویرانه های قلعه کوه آن                      دارد نشان
غزل شمارهٔ ۸۲۵                    از بـــــرای دلـــــم ای مـــــطـــــربـــــهٔ پــــرده‌ســــرای          چنگ بر ساز کن و خوش بزن و خش بسرای          از حــریـفـان صـبـوحـی بـه جـز از مـردم چـشـم          کـس نـگـیـرد بـه مئی دست من بی سر و پای          چـــنــگ اگــر زانــکــه ز بــی هــمــنــفــســی مــی‌نــالــد          بــاری از هــمــنــفــس خــویــش چــه مــی‌نــالـد نـای          امــــشـــب از زمـــزمـــهٔ پـــر
غزل شمارهٔ ۹۱۵                    ای پــــیــــک عــــاشــــقـــان اگـــر از حـــالـــم آگـــهـــی          روشــــن بــــگــــو حــــکــــایــــت آن مـــاه خـــرگـــهـــی          بـــگـــذر ز بــوســتــان نــعــیــم و ریــاض خــلــد          مــــــا را ز دوســــــتــــــان قــــــدیــــــم آور آگــــــهــــــی          وقــت سـحـر کـه بـاد صـبـا بـوی جـان دهـد          جــان تــازه کــن بــبـاده و بـاد سـحـرگـهـی   
آن زمـان،دم پـاچـه هـا گـشاد؛ لــباس ها هـم گـشـاد
وغـیـرت دربــین مــردم مــوج میـزد
بـی حجـابی بــود نـه بـه ایــن شــدتبــی غــیرتی بــود نــه درایــن حــدعـرق خور و مـعتاد بـــود،نــه بـه ایـن حـددزد و قاقــچی بــود،نــه تــا ایــن حـــد
 گِـه گُــداری طــلاقی شـنیده می شــــد
نـه مثـل الان کـه از هـر ده تـا
هـفت ازدواج منـجر بـه طلاق بـشود
آن زمـان نـه شـنیدیم نـه دیـدیـم کـسی چـادری ها را مسـخره کـند
بـرعکـس زنـان بـد پوشـش رو
غزل شمارهٔ ۷۵۹                    ای ســــر زلـــف تـــو لـــیـــلـــی و جـــهـــانـــی مـــجـــنـــون          عــــالــــمــــی بــــر شــــکـــن زلـــف ســـیـــاهـــت مـــفـــتـــون          خـــســروان شــکــر شــیــریــن ســخــنــت را فــرهــاد          عــــاقــــلــــان طــــرهٔ لــــیـــلـــی صـــفـــتـــت را مـــجـــنـــون          خــــال زنــــگــــیــــت ســـیـــاهـــیـــســـت بـــغـــایـــت مـــقـــبـ
غزل شمارهٔ ۶۴۴                    بـا روی چـون گـلـنـارش از بـرگ سـمن باز آمدم          بــا زلــف عــنــبــر بـارش از مـشـک خـتـن بـاز آمـدم          تــا آن نــگــار ســیــمـبـر شـد شـمـع ایـوانـی دگـر          مــردم چــو شــمــع انـجـمـن وز انـجـمـن بـاز آمـدم          گــفــتــم بــبــیــنـم روی او یـا راه یـابـم سـوی او          رفـتـم ز جـان در کـوی او وز جـان و تن باز آمدم          از عـشـق آن جـان جـهـان بـگـذشـتـم از جـ
غزل شمارهٔ ۲۲۱                    مــرا تــو گــوش گــرفــتــی هـمـی‌کـشـی بـه کـجـا          بـگـو کـه در دل تـو چـیـست چیست عزم تو را          چــه دیــگ پــخــتــه‌ای از بــهــر مــن عــزیــزا دوش          خـــــدای دانــــد تــــا چــــیــــســــت عــــشــــق را ســــودا          چو گوش چرخ و زمین و ستاره در کف توست          کــجــا رونــد هــمــان جــا کـه گـفـتـه‌ای کـه بـیـا          مــرا دو گــوش گــرفــتــی و جــمـ
سیزدهم                    پـــــیــــکــــان آســــمــــان کــــه بــــه اســــرار مــــا درنــــد          مـــا را کـــشـــان کـــشـــان بـــه ســمــاوات مــی‌بــرنــد          روحـــــانـــــیـــــان ز عـــــرش رســــیــــدنــــد، بــــنــــگــــریــــد          کــــز فــــر آفــــتــــاب ســــعــــادت، چــــه بــــا فــــرنـــد!          مـــــا ســـــایـــــه‌وار در پــــی ایــــشــــان روان شــــویــــم   
متن عاشقانه غمگین و احساسی
دردناک است دوست بداری و گمان کنی دوستت دارندحال آنکه او یگانه هستی تو باشد و تو یکی از هزاران لذت او …
غم انگیزترین جملات عاشقانه
نه تو رفتی نه من …تمام این تنهایی به خاطر آمدن یه غریبه بود !
جملات و عبارات غم انگیز
بهم میگفت با دنیا عوضم نمیکنه !راست میگفت با دنیا نه ، با یکی دیگه عوضم کرد
متن کوتاه غم انگیز
هـر روز صفحه ی نیازمندیـهــا را زیر و رو میکنــممیدانــم بالاخرهیک روزبه مــن لعنتی نیاز پــیدا میکنـــی . .
ایــن چــــه شوریست  که
با  چشم تو آمیخته‌اند
چـــــه شرابیست در این ساغـــر می  ریختـه‌اند

مــــن پُـــــر از وسوسه‌ی سوخـــــتن و ریـختنم
یـــا نـــگاهت ز مــی و شعلـــــه بـرانگیخته‌انـــد

رشتـه‌ی شعر مــــن و تـــار پریشان مـــن است
ایــن غـــزلــواره کــه بــر دوش تــو آویخته‌انـد

رشکم آیــــد ز نسیم و گـــُـــل شبِِِِِـــوی بهـــــار
که ز هـــر سو بــه سرت عطــر فرو بیـخته‌انـد

چه بریزم به غـزل خوشتر از این شیوه‌ ک
جمله های غمگین

قلبی خاکی داشتم ، آدما خیسش کردند
گِل شد ، بازی کردند ، خشک شد ، خسته شدند
زدند شکستند ، خاک شد ، پا رویش گذاشتند ، رد شدند…

جمله های غمگین و گریه آور

جای زخم هاتون رو به دوستان صمیمی تون هم نشون ندین چون فقط کسی می‌تونه به اون زخم لگد بزنه که جاشو بلده!

جمله های غمگین

در زندگی خود هیچ وقت چهارچیز را نشکنید 
اعتماد 
قول 
ارتباط
 قلب
شکسته شدن آنها صدایی ندارند ولی دردناک است 

جملات عاشقانه

خدایا به‌ جهنمت‌ دیگر نیا
غزل شمارهٔ ۶۹۰                    مــردیــم در خــمــار و شــرابــی نــیــافـتـیـم          گـــشـــتـــیـــم غـــرق آتــش وآبــی نــیــافــتــیــم          کـــردیــم حــال خــون دل از دیــدگــان ســؤال          لـیـکـن بـه جـز سـرشـک جـوابـی نیافتیم          تــا چـشـم مـسـت یـار خـرابـی بـنـا نـهـاد          هــمــچــون دل شــکـسـتـه خـرابـی نـیـافـتـیـم          رفـــتـــیـــم در هــوایــش و بــرخــاک کــوی او      
هشتم                    بــــــلــــــبــــــل ســــــرمـــــســـــت بـــــرای خـــــدا          مــجــلــس گــل بــیــن و بــه مــنــبــر بــرآ          هــیــن بــه غــنــیــمـت شـمـر ایـن روز چـنـد          زانــــــــک نــــــــدارد گــــــــل رعــــــــنــــــــا وفــــــــا          ای دم تـــــــو قـــــــوت عــــــروســــــان بــــــاغ          فـــــصـــــل بـــــهــــارســــت بــــزن الــــصــــلــــا   

متن برای پدر فوت شده
تقدیم به پدری که ندارم …
میان تمام نداشتن ها دوستت دارم …شانس دیدنت را هر روز ندارم …ولی دوستت دارم…وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم…ولی دوستت دارم…وقت هایی که روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم…ولی دوستت دارم…وقت دلتنگی هایم , آغوشت را برای آرام شدن ندارم …ولی دوستت دارم ….آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم…دوستت دارم پدرم روح ب

سلام.منم یه روزی شاد بودم بیخبر از کار دنیا.ولی الان
خیلی چیزا حالیم شده روزگارم تغییر کرد بعد چندین ماه
سری به گوگل زدم  چشمم به  قطب دردهام جایی که فقط می تونم حرف دلمو بزنم وبلاگم
 یهویی دلم برای خیلی ها تنگ شد .میگین چرا؟امشب دلم واسه یکی از بهترین دوستام که
خیلی خیلی وقت ک رفت .... عشق و شوق زندگی کسی که جلو چشمام اونم با کلی
درد و زجر تنگ شد.  دلم می خواد ببینمش. ای خـــــــــــــــــــــــــــــدا....
----------------------------------------------
خدایانمی د

از فیسبوک میهن سیگنال هم دیدن کنید.
کاش میشد به جای فصل امتحاناتفصل آغوش یار را هم داشتیم…آنوقت خردادشهریوردیهمه را مردود میشدم
و تا ابد حبس در آغوشت میشدم…
❣️❣️❣️متن عاشقانه برای عشقم❣️❣️❣️
وبلاگ قوی بخوانیم . سرمایه گذاری 2020کمی برایمعشق دم کنعطر عاشقانه اشبا منقند بوسه هایشبا تو …
عشق همان عطری ست
که از تو بر شانه ام می ماند
عطر نیستی که پریدن بدانیتو را از من بشویندآب میروم..
❣️❣️❣️شعر عاشقانه برای نامزدم❣️❣️❣️خیلى زیب

سلام.منم یه روزی شاد بودم بیخبر از کار دنیا.ولی الان
خیلی چیزا حالیم شده روزگارم تغییر کرد بعد چندین ماه
سری به گوگل زدم  چشمم به  قطب دردهام جایی که فقط می تونم حرف دلمو بزنم وبلاگم
 یهویی دلم برای خیلی ها تنگ شد .میگین چرا؟امشب دلم واسه یکی از بهترین دوستام که
خیلی خیلی وقت ک رفت .... عشق و شوق زندگی کسی که جلو چشمام اونم با کلی
درد و زجر تنگ شد.  دلم می خواد ببینمش. ای خـــــــــــــــــــــــــــــدا....
----------------------------------------------
خدایانمی د
به خداحافظی تلخ تو سوگند، نشد
که تو رفتی و دلم ثانیه‌ ای بند نشد
با چراغی همه‌ جا
گشتم و گشتم در شهر
هیچ‌کس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد
می سوزد و می سازد
این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند
زیبایی هایش را بیرون بکشد …تلخی هایش را صبر کند…
آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند؛ یک کنسرو که فقط درش را باز کنند
بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون
و
کهره شکال
آویشن
جــــاورد خیـــــالی گـُـــل وحشی
خوشتر
ز دم بــــــاد شمالی گــل وحشی

کم
دیده به خود چون تو فریبنده‎ نگارا
کهسار
دنـــا کـهره شکالی گـُـــل وحشی

با چشم
سیه فـــام تــو آمیـــخته انـــگار
چشمان
غزل خوان غزالی گـُـــل وحشی

گفتم
خبرت هست... که آهنـــگ نگاهت
نگذاشت
دگر جای سوالی گـُــل وحـشی

تشبیه
کنم چشم ترا با چه کــه خالیست
در لای
غــز
غزل شمارهٔ ۱                    ای رســـتـــخـــیـــز نـــاگـــهـــان وی رحـــمـــت بـــی‌مـــنــتــهــا          ای آتــــشــــی افـــروخـــتـــه در بـــیـــشـــه انـــدیـــشـــه‌هـــا          امــــــروز خــــــنـــــدان آمـــــدی مـــــفـــــتـــــاح زنـــــدان آمـــــدی          بـر مـسـتـمـنـدان آمـدی چـون بـخـشـش و فـضـل خـدا          خــورشــیــد را حــاجـب تـویـی اومـیـد را واجـب تـویـی          مــطــلــب

سر شب تا به سحر گوشه زندان چه کنمدل آشفته چو گیسوی پریشان چه کنم
گاه پروانه صفت سوختم از هجر رضاگاه چون شمع مرا سینه سوزان چه کنم
آرزویم به جهان دیدن روی پسر استسوختم،سوختم از آتش هجران چه کنم؟
کنج زندان،بلا گشته ز هجران رضاتیره روز من از شام  غریبان چه کنم
نه رفیقی به جز از دانه زنجیر مرانه انیسی به جز از ناله و افغان چه کنم
به خدا دوری معصومه و هجران رضامی کشد عاقبتم گوشه زندان چه کنم
از وطن کرده مرا دور،جفای هارونمن دل خسته سر گشته و حیران
غزل شمارهٔ ۶۶۲                    آیـــد ز نـــی حـــدیـــثـــی هـــر دم بـــگـــوش جــانــم          کــاخــر بــیــا و بــشــنــو دســتــان و داسـتـانـم          مـــن آن نـــیـــم کـــه دیــدی و آوازه‌ام شــنــیــدی          در مـن بـچـشـم مـعـنـی بـنـگـر که من نه آنم          گـر گـوش هـوش داری بـشنو که باز گویم          رمـــزی چـــنـــانـــکـــه دانـــی رازی چــنــانــکــه دانــم          مــن بــلــبــل فــصــیــحـ
غزل شمارهٔ ۲۳                    چـون خـون نـخـسـپـد خسروا چشمم کجا خسپد مها          کـز چـشـم مـن دریـای خـون جوشان شد از جور و جفا          گــر لـب فـروبـنـدم کـنـون جـانـم بـه جـوش آیـد درون          ور بـــر ســـرش آبـــی زنـــم بـــر ســـر زنــد او جــوش را          مـــعـــذور دارم خـــلـــق را گـــر مـــنـــکـــرنـــد از عــشــق مــا          اه لــیــک خــود مــعــذور را کــی بــاشــد اقـبـال و سـنـا          از جــوش
متن غمگین و سنگین
بغض ها را گاهى باید قورت داد ،عاشقانه ها را از پنجره تف کرد و درها را به روى همه بست …گاهى هیچکس ارزش دچار شدن را ندارد !
مــهـــم نــیـــســـت چـــقـــدر بـــالایــــی،مـــهـــم ایـــنـــه که اون بــــالالاشــــخــــوری یــــا عقاب . . .
نوشته های پرمعنای سنگین
” ﺧﻮﺍﺑﺪ؟ “ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻣﺸﻪﻭﻟ ” ﻧﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﻪ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻢ ” ﺧﻮﻧﺪﻩ ﻣﺸﻪ …
توی دنیای واقعی‌ اونایی که کم
عشق یعنی پاک بودن در فساد / آب ماندن در دمای انجماد . . .

زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)

در شادی من شریک باش ای ساعت / در فکر لباس شیک باش ای ساعت
تعجیل بکن ، دلم برایش تنگ است / کم عاشق تیک و تاک باش ای ساعت . . .

زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)

کل ا
متن نوشته های زیبا در وصف پدر

جمله درباره پدر

جوراب لایق یک مرد نیست...
برایت کفشهایی از جنس طلا هدیه می دهم که لایق مهربانی هایت باشد
تا بپوشی و مردانه قدم برداری چون 
نان آور خانه تو هستی
تویی که تکیه گاهى ستون هر خانه ای با وجود توست که پا بر جاست
تا تو نباشی پای هر زنی لنگ است
زندگی با وجود تو قشنگ است
تقدیم به همه پدران عزیز کشورم

متن تبریک روز پدر و روز مرد

ــﺪﺭ است که ﺩﺭ ﺘﺎﺏ ﺟﺎیی ﻧﺪﺍﺭد ﻭ ﻫﻴ ﻴﺰ ﺯﻳﺮ ﺎﻳش ﻧﻴﺴﺖ ....
 بی ﻣِﻨَﺖ
اول                    هـــم روت خـــوش هـــم خـــوت خـــوش هــم پــیــچ زلــف و هــم قــفــا          هم شیوه خوش هم میوه خوش هم لطف تو خوش هم جفا          ای صـــــورت عـــــشـــــق ابـــــد وی حـــــســـــن تـــــو بـــــیــــرون ز حــــد          ای مـــــــــاه روی ســـــــــروقـــــــــد ای جــــــــان‌فــــــــزای دلــــــــگــــــــشــــــــا          ای جـــــان بـــــاغ و یـــــاســـــمـــــیــــن ای شــــمــــ
تولد حضرت فاطمه ی معصومه(س)
روز  دختــر شایسته 
مبارک باد

حضرت
فاطمه‌ی معصومه نامی پر آوازه و ارزشمند برای ما مسلمانان بویژه ایرانیان
است.
بانوی حکیمه و دانشوری که پارسایی و دانشش از دختر امام موسی بن
جعفر(ع) و خواهر امام رضا(ع) بودن بیشتر اهمییت دارد. علم و حلم و پارسایی
وجود و مهربانی و کرامت آن بانوی بزرگوار باعث شد تا او را نیز به معصومه
یاد کنند.
             همــنام آن مظلــومــه‌ای                 دخــت نجــیـب حومــه ای
          در
عکس نوشته غمگین مادرانه
از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریمباید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم !
پروفایل تلگرام مادر
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایشکه مهریش تا ابد در دلم جای داردتو بهترین گل ، میان شهر گلهاییتو رنک آفتابی ، شب که می رسدمثل ستاره گویا مهتابی ،مادر خوبم دوستت دارم
عکس های زیبا با متن برای مادر
مادری که در کهنسالی با اینهمه درد و بیماری ،وقتی می بینه هیچکس دردشو باور نداره ، با خودش میگه ” حتمأ ” من خوبم ” و سع
بدون شک هر کدام از شما برای تشکر و قدردانی از زحمات بی دریغ پدر و مادر خود هیچ جمله یا کلمه ای را نمی توانید به زبان بیاورید تا بزرگی و منزلت پدرو مادرتان را نمایان کند و گوشه ای از مهربانی های آنها را هر چند ناچیز جبران کند.در لیس گپ  متن های جالب و ریبایی جهت تشکر و قدردانی جهت تشکر کردن و قدردانی از زحمات پدر و مادرتان گردآوری کرده ایم که در ادامه می خوانید.

اس ام اس های زیبای لیس چت تشکر از پدر و مادر
به سلامتیـت پدرم که هزار بار تَرک بردا
شعر در مورد زخم دل
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد زخم دل برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
تیر غم دنیا به دل ما نرسد
زخم دل عاشق از کمانی دگرست
این ره تو به زهد و علم نتوانی یافت
گنج غم عشق را نشانی دگرست
از قول و غزل سایه چه خواهی دانست
خاموش که عشق را زبانی دگرست
شعر در مورد زخم دل
من زخم های بی نظیری به تن دارم
اما تو مهربان ترینشان بودی
عمیق ترینشان….عزیز ترینشان…

تبلیغات

محل تبلیغات شما